Druhy lesních pletiv

Lesní pletiva jsou určená na stavbu různých oplocených částí a obecně je dělíme na dva konstrukční typy.

Pletiva lesní uzlíková

Pletiva lesní uzlíková jsou vyráběná z pevných a silných drátů, jejichž výhodou je, že odolají i velkému tlaku. Na tomto pletivu oceníte nízkou cenu, jednoduchou montáž a dlouhou životnost, která je kolem 15 let. Ploty z takové typu pletiva jsou tedy velmi odolné.

Pletiva lesní zámecká

Výroba pletiv lesních zámeckých je podobná jako u čtyřhranných pletiv. K výrobě se však používá mnohem silnějších drátů, které mají tloušťku 3,1 – 6.3 mm. Jejich výhodou je stejná hustota od spodu až po hořejšek pletiva. Oceníte také vysokou pevnost, díky které pletivo bez problémů odolá černé zvěři.
Lesní zámecké pletivo se uplatňuje také při chovu exotických nebezpečných zvířat, mezi které řádíme lvi, krokodýly atd. Životnost těchto pletiv je různá. Záleží naprůměru drátů. Uvádí se, že vydrží cca 15 – 50 let. Nevýhodou tohoto pletiva je vyšší pořizovací cena a náročná montáž.

Nabídka reklamy:

Místo pro vaši reklamu - 1200 Kč/rok - Množstevní sleva 50%

Prodejce pletiva

Ploty-pletivo-oplocení

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme poplastované pletivo, veškeré dráty, sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment. Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.